Parking przy lotnisku – czyli gdzie zostawić samochód

Wybierasz się na wczasy i nie masz gdzie zostawić swojego samochodu? Doskonałym pomysłem jest parking lotnisko Wrocław.

Przede wszystkim wygoda

Parking przy lotnisku we Wrocławiu jest całodobowy i strzeżony. Już nie będziesz musiał się martwić, czy ktoś nie ukradnie Twojego samochodu. Będzie bezpiecznie stał na parkingu do momentu odebrania go przez Ciebie. Parking znajduje się kilka minut od terminala lotniczego.
Klienci parkingu na lotnisku mają zapewniony bezpłatny przewóz z bagażami na trasie: parking – lotnisko, lotnisko – parking. Dzięki temu w ekspresowym tempie dostaną się Państwo na parking.

Wyposażenie parkingu

Na parkingu jest około stu miejsc. Natomiast nad jego bezpieczeństwem czuwa profesjonalna firma ochroniarska SOLID SECURITY, która zapewnia ochronę fizyczną, a także posiada system antynapadowy oraz parole interwencyjne. To wszystko jest dostępne 24 godziny na dobę, oraz siedem dni w tygodniu.
Poza tym parking jest ubezpieczony na wypadek różnych zdarzeń losowych, kradzieży, czy włamania.

Parking jest także dostępny online na stronie internetowej. Dzięki temu w każdej chwili można podejrzeć swój samochód.
Jest tu także dostępna usługa Door to Door w cenie parkingu, dzięki której otrzymujemy darmowy transfer od drzwi naszego samochodu do drzwi lotniska.
Na wypadek awarii akumulatora, parking wyposażony jest w profesjonalne urządzenia rozruchowe oraz kompresor do napompowania kół.

Podsumowanie

Wybierając się w podróż samolotem, warto zastanowić się nad pozostawieniem swojego samochodu na parkingu na lotnisku we Wrocławiu. Dzięki temu, gdy wrócimy z wakacji, możemy mieć pewność, że nasz samochód będzie na nas czekał. Pomoże nam to zaoszczędzić nerwy.